Družinová výprava – Giginky

TERMÍN: 18.5. – 19.5. (sobota – neděle)
SRAZ: 18.5. ve 14:00 na vlakovém nádraží
PŘÍJEZD: 19.5. v průběhu dopoledne – cca 9-10 hod do Vodňan (ze Skočic pojedeme autem s Milanem Holým – mým tátou)

S SEBOU: jídlo (je na holkách kolik), pohodlné oblečení na oba dny, kapesné – holky si program platí samy, věci na přespání, hygienu, plavky, ručník
PROGRAM: Akce je celá zorganizovaná holkami a zahrnuje jejich přání, což znamená, že je spíše rekreačního rázu. S Gigi se v sobotu vydáme na plavání do Horažďovic. Holky budou mít sraz ve Vodňanech na vlakovém nádraží. Já se k nim z důvodu rodinné oslavy v Brně připojím v Číčenicích, odkud pojedeme společně vlakem. Po návratu z plavání nás můj táta doveze do Skočic k Šídlům, kde si uděláme pohodové přespání, ráno navštívíme společně se Šídlů mši a po té se vrátíme zpět do Vodňan.

!POZOR! Po domluvě se střediskem a osmnáctiletým vedením oddílu Double nebude tato akce pod záštitou oddílu, což znamená, že pokud Vaši dceru na akci pustíte, zodpovídáte za ni po celou dobu akce. Na akci bude samozřejmě přítomna škrundí vedoucí Runda (tel.: 720138811), která se o holky postará, nikdo z Double za ně však neponese odpovědnost. Pro možnost účasti je nutno přinést podepsaný lístečekbez lístečku se nikdo akce účastnit nemůže.

V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat – Šnek (604712789, elihola@email.cz).

za Double Šnek

Permanent link to this article: http://vodnany.skauting.cz/2718-druzinova-vyprava-giginky